Praca przy budowie/modernizacji stacji BTS telefonii komórkowej LTE/5G

 Added: 18.03.2023, 20:40
 Location: Rzeszów
 Views: 54
ID: 13758
Price:
200 €
Rzeszów, podkarpackie
Show on the map
Paweł
Paweł ● Off line Here since: March 2023
669666260
Tel: ...
Tel: 669...
  • Polski

Details ads

Wymiar pracy: Inna
Umowa:
  • Samozatrudnienie
Szukasz pracy która przyniesie ci satysfakcję, a do tego jest pełna wyzwań?Serwis/budowa stacji bazowych telefonii komórkowej LTE/5G od wielu lat należy  do elitarnej i jednej z najszybciej rozwijających się branż na rynku globalnym.

Firma Mastertelekom Sp. Z o.o. działająca od 2019r na rynku IT/Telekomunikacja poszukuje osób chcących rozpocząć pracę lub rozwijać się u boku najlepszych specjalistów w branży telefonii komórkowej LTE/5G.
Oferujemy umowę bezpośrednio z zagranicznymi kontrahentami na zasadzie samozatrudnienia (własnej działalności gospodarczej)
Na start gwarantujemy współpracę na zasadach stałej dniówki, płatnej bezpośrednio przez głównego zagranicznego kontrahenta.

Stawka początkowa to 200 Euro brutto za prace 8-10 godzin dziennie przy modernizacji stacji BTS lub usuwaniu usterek.

System pracy w delegacji jest elastyczny i może wyglądać następująco: 2tyg/2tyg, 3/1, 4/2, 4/1.

Faktury za wykonane usługi płatne są w okresach tygodniowych z 30 dniowym terminem płatności. W pierwszym miesiącu istnieje możliwość zaliczkowania.

Zapewniamy pracę 5-6 dni w tygodni w okresie od 15 stycznia do 15 grudnia każdego roku.

Od początku współpracy asystujemy przy całym procesie zakładania działalności gospodarczej, użyczamy niezbędne narzędzia do pracy oraz sprzęt alpinistyczny, aż do momentu pełnego rozwoju własnej firmy.

Zajmujemy się zakwaterowaniem za granicą, ponosimy koszty noclegu oraz organizujemy dojazd z okolic Rzeszowa na teren pracy w Niemczech lub innych państw UE.

Początek współpracy w 4 prostych krokach.

Krok 1: Na spotkaniu organizacyjnym weryfikujemy predyspozycje kandydata i jeżeli nie widzimy żadnych przeszkód to omawiamy szczegóły współpracy. Następnie max w ciągu 4 tygodni przygotowujemy wszystkie formalności oraz niezbędne szkolenia i badania, wymagane do rozpoczęcia wykonywania usług w branży telefonii komórkowej.
Krok 2: Ustalamy dogodny termin rozpoczęcia pracy za granicą i organizujemy wyjazd z Rzeszowa. Na miejscu organizujemy i  pokrywamy wszystkie koszty noclegów oraz dojazdów do pracy, a także wyposażamy w potrzebny sprzęt i narzędzia.
Krok 3: Pierwszego dnia pracy przydzielamy nową osobę  do wyspecjalizowanego zespołu techników, z którymi przez pierwszy okres będzie wykonywała zlecone zadania i zdobywała lub rozwijała doświadczenie w branży.
Krok 4: W trakcie pierwszych tygodni pozwalamy każdemu poznać swoje możliwości i rozwijać umiejętności pracy na wysokości w pełnej asyście doświadczonych techników ze swojego zespołu. Jeżeli ktoś jest świeżo po kursie alpinistyki przemysłowej to uczymy od podstaw, udzielając praktycznych porad.
Jeżeli nie jesteś pewny czy praca w branży telekomunikacji jest dla ciebie i nie chcesz od razu zakładać działalności, możesz zapisać się na pełnopłatny miesięczny okres próbny pracując w asyście techników gdzie przez pomoc w wykonywaniu prac budowy/modernizacji stacji BTS zapoznasz się z tajnikami branży i zdecydujesz czy chcesz wiązać się z nią na dłużej.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą mailowo: biuro@mastertelekom.pl lub telefonicznie +48669666260 w celu umówienia się na spotkanie organizacyjne.
Aktualnie poszukujemy do wdrożenia i przeszkolenia w branży budowy stacji telefonii komórkowej LTE/5G – 2-óch osób.
Jeżeli masz już doświadczenie w branży i nie wymagasz szkolenia prosimy bezpośrednio o kontakt telefoniczny pod numer telefonu +48661060986
 
Category:
Transaction type:
Other
Offer from:
Private person
Place:
State:

Contact the advertiser

Phone: 669... ... Show number
Permitted file types: jpg, jpeg, png, gif, webp, bmp, tiff, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt, ods
The maximum file size is 2 MB
Price:
200 €
Rzeszów, podkarpackie
Show on the map
Paweł
Paweł ● Off line Here since: March 2023
669666260
Tel: ...
Tel: 669...
Price:
200 €
Rzeszów, podkarpackie
Show on the map
Paweł
Paweł ● Off line Here since: March 2023
669666260
Tel: ...
Tel: 669...
Category:
Transaction type:
Other
Offer from:
Private person
Place:
State:
Recommend a friend:

bezpieczeństwoSafety rules During the transaction

  • Meet in person with the other party to the transaction
  • Check the item before paying. Do not send paid SMS
  • Don't pay out front. Pay in person. Do not share your personal or banking details
 Added: 18.03.2023, 20:40
 Location: Rzeszów
 Views: 54
ID: 13758

Announcement feedback

Nobody has added their opinion yet.
See all

See other from this category

Up